گستره

موسسه آموزش زبان گستره بصورت خصوصی و گروهی

موسسه زبان‌گستره با اعتماد به ظرفیت های علمی و فن آوری به روز اموزش در امر آموزش زبان دوم، اکنون یکی از مجهزترین و مدرن ترین مراکز در ارایه خدمات اموزش زبان‌های خارجی، به شکل حضوری و مجازی، می باشد.

زبان گستره امروز میکوشد تا استفاده از سرویس های آموزشی را خلاقانه و مجدانه به عنوان یک ضرورت در دنیای کار و تحصیل برای دانش اموزان در همه سطوح اجتماعی ، صرف نظر از محدودیت ها و کاستی ها، ممکن سازد.
با تاکید و تعهد به حفظ کیفیت و تلاش در ارتقا پایدار سرویس های آموزشی، موسسه گستره موفق به اخذ مجوز از اداره آموزش و پرورش ناحیه یک در دو بخش دخترانه و پسرانه گردید.

  • کلاس های ویژه IELTS
  • کلاس های ویژه کودکان و نوجوانان
  • کلاس های ویژه TOEFL
  • کلاس های حضوری و آنلاین
  • کلاس های ویژه PTE

موفقیت فقط در مورد آنچه شما در زندگی شما انجام می دهد نیست. این چیزی است که شما دیگران را الهام می گیرید.

  • مجله آنلاین گستره –

چرا موسسه مدرن گستره را انتخاب کنید؟

موسسه ما با جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا همواره با شماست

موسسه آموزش زبان گستره از سال ها پیش بصورت حضوری و غیر حضوری از طریق Skype و Adobe Connect  همواره کوشیده است تا به فارسی زبانان مشتاق، زبان انگلیسی را آموزش دهد و برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی آماده نماید

متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری.

برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز.

استانداردهای با کیفیت بالا

شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد دارای شمایل.

تیم آموزش دیده و با تجربه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه.

راه حل کسب و کار مدرن

مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

بازرسی و اعتباربخشی

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان.

اتصالات جهانی

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت.

نظرات مثبت

را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت.

ارزش یک ایده در استفاده از آن است.

  • مجله آنلاین گستره –

برخی از مشتریان ما

بازخورد ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز کاربرد.

میریام گری – مشتری دائمی

رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز.

الکس وایت – مشتری دائمی

متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان.

جان دو – مشتری دائمی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

جیمز سویفت – مشتری معمولی